Úvěrový specialista/stka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Patrik Klein hledá vhodného kandidáta na pozici Finanční poradci specialisté - úvěrový specialista/stka.

Popis pozice: -. Aktivní obchodní (akviziční) činnost - Analýza finančních potřeb a záměrů klienta - Péče o stávající i nově získanou klientelu - Kvalitní a profesionální poradenský servis - Pravidelné vzdělávání a rozvoj osobnosti - Odpovědnost za obchodní výsledky a kvalitu poskytovaných služeb - Komunikace s centrálou a zajištění součinnosti - Účast na poradách - Uchazeči s praxí na pozici Manažer = vedení týmu poradců Nabízíme: - zázemí přední české společnosti - Intenzivní podporu při startu - ZDARMA vstupní školení - Komplexní produktové portfolio - Propracovaný vzdělávací program - Možnost využití zázemí kanceláře v dané lokalitě - Možnost reálně ovlivnit svůj příjem = vynikající finanční ohodnocení - Benefity - Call Centrum Požadujeme: -Minimálně ÚSO s maturitou ,vhodné i pro absolventy, - Trestní bezúhonnost - Komunikativnost - Příjemné vystupování a proklientský přístup - Zkušenosti z finanční sféry výhodou, ne však podmínkou - Znalost MS Office - Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič výhodou Pokud Vás tato nabídka zaujala pak své strukturované životopisy nejlépe i s fotografií zasílejte na uvedený email kontakt

Společnost

Patrik Klein

Lokalita pracoviště

Gen. Svobody 20, 787 01 Šumperk 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Finanční poradce v oboru Finance
Alternativní názvy profese: Finanční poradci specialisté

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

12.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Patrik Klein výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Patrik Klein o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému