Operátor/ka výroby

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ManpowerGroup s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů - operátor/ka výroby.

Kontakt telefonicky od 8:00 do 16:00 hodin, e-mailem kontakt nebo osobně v náborové kanceláři v Rychnově n.Kn., Balbínova 256 (denně od 9:00 do 12:00 hod.). - dělník na lakovně, na montáži, svářečský dělník, logistika - ZŠ/ SOU/SŠ, praxe v automotive výhodou - agenturní zaměstnání, možnost přestupu pod kmen Škoda Auto (po 12 měsících) - spolehlivost, manuální zručnost, fyzická zdatnost - základní hrubá mzda 18 474 Kč/měsíc, navýšení tarifu po 3. měsících - reálný výdělek až 26 800 hrubého měsíčně (včetně příplatků a přesčasů) - příplatky za přesčasy a víkendy, odpolední a noční směnu - příplatek za práci v taktu 550 Kč za měsíc - stravenky za každou odpracovanou směnu, 25 dnů dovolené - svozový autobus z Hradce Králové, Svitav, Králík, Pardubic a Nowe Rudy.

Společnost

ManpowerGroup s.r.o.

Lokalita pracoviště

Kvasiny 145, 517 02 Kvasiny (Královéhradecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Montážní dělník v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 747 - 28 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

11.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ManpowerGroup s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ManpowerGroup s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému