Pracovník restauračního provozu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost AmRest s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení - pracovník restauračního provozu.

Místo výkonu: Obchodní 136, Čestlice Kontaktní osoba: Michal Černý, tel.: kontakt- pondělí - neděle od 7:00 do 23:00, e-mail: kontakt, osobní návštěva po tel. domluvě. Náplň práce: kompletace objednávek, příprava produktů a práce v kuchyni. Výhody: bonusový systém, příspěvek na dopravu, zvýhodněné stavování.

Společnost

AmRest s.r.o.

Lokalita pracoviště

Obchodní 136, 251 01 Říčany u Prahy, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 81 - 94 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

10.11.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AmRest s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AmRest s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému