UKLÍZEČ-KA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Beskydské rehabilitační centrum, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní uklízeči a pomocníci - uklízeč-ka. Jedná se o práci na plný úvazek, turnusové služby.

C04 11/1/2016 úklid léčebných pavilonů, výměna ložního povlečení, není rozhodující vzdělání, ale zájem o uvedený druh činnosti, denní 12hodinové směny Zaměstnanecké výhody - týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, cenové zvýhodnění služeb wellness centra kontakt - telefonicky denně 7-15 hod.

Lokalita pracoviště

Čeladná 42, 739 12 Čeladná, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Uklízeč, uklízečka v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Ostatní uklízeči a pomocníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 10 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek , Vícesměnný provoz

Datum nástupu

12.1.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Beskydské rehabilitační centrum, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Beskydské rehabilitační centrum, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému