Senior redaktor

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ČESKÁ INFORMAČNÍ AGENTURA, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Redaktoři, novináři a příbuzní pracovníci - senior redaktor.

Místo výkonu práce: Pobřežní 249/46, Praha 8. Kontakt: Zahradníková Petra, e-mail: kontakt - zaslat CV. Senior redaktor - Ekonomické zpravodajství ČIANEWS ČIANEWS informuje již 18 let více než 20 tisíc manažerů velkých firem a institucí o všech důležitých oborech v české ekonomice, přináší odpovědným lidem každý den nové podněty a příležitosti tak, aby neztráceli cenný čas, a to nejen v české, ale i anglické i německé verzi. Vybranou část produktu ČIANEWS také distribuují i globální zpravodajské sítě typu Factiva (Dow Jones), Internet Securities, rakouská APA a další. Požadujeme: - VŠ či SŠ vzdělání ekonomického směru/žurnalistika - nadstandardní orientaci v domácím ekonomickém a politickém dění - výbornou znalost českého jazyka Náplň práce: - psaní a indexace ekonomických agenturních zpráv z ekonomiky a firemního dění - příležitostná účast na tiskových a jiných konferencích - aktivní dotazování firem a institucí - spolupráce při tvorbě produktů, které využívá management velkých a středních firem a institucí - zaučování a koordinace začínajících redaktorů, zastoupení editorů - zodpovědnost za svěřené skupiny zdrojů Nabízíme: - stabilní úvazek a zajímavé uplatnění - pestré obsahové zaměření (obsahové pokrytí napříč všemi obory české ekonomiky) - týmová spolupráce - průběžné doplňování znalostí a informací z trhu

Společnost

ČESKÁ INFORMAČNÍ AGENTURA, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Pobřežní 249, 186 00 Praha 86 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.6.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ČESKÁ INFORMAČNÍ AGENTURA, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ČESKÁ INFORMAČNÍ AGENTURA, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému