telefonní operátor/ka - aktivní prodej po telefonu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TCS Taurus Service s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodejci po telefonu - telefonní operátor/ka - aktivní prodej po telefonu.

Švýcarská společnost GÖDE Gruppe patří k vedoucím zásilkovým společnostem pro sběratele po celém světě. Společnost Taurus service s.r.o. jako zprostředkovatel zákaznického servisu v České republice se rozhodl rozšířit služby pro české zákazníky. Hledáme proto nový team pro nově vzniklé telemarketingové oddělení. Firma:TCS Taurus service s.r.o., IČ: 28024133 Pracoviště: Plovární 3, 301 00 Plzeň Pracovní úvazek: hlavní pracovní poměr Minimální vzděláni: středoškolské s maturitou Doba nástupu:ihned Požadujeme: - Obratné vyjadřování - Příjemný hlas - Obchodní vzdělání popř. zaměstnaneckou zkušenost - Ovládání Microsoft Office, Windows Nabízíme: - Osobní rozvoj - Několikaměsíční školení - "training on the job" - Plný úvazek - Jednosměnný provoz - Nástupní plat 20 000,- Kč po zkušební době příplatky z dosaženého obratu - Příjemné pracovní prostředí - Pracovní smlouva na 12 měsíců s možností prodloužení Pole působnosti: - Telemarketing - Jednání s VIP zákazníky V případě zájmu nás prosím kontaktujte na email: kontakt nebo na telefonní číslo kontakt. Možno i na zkrácený šestihodinový úvazek.

Společnost

TCS Taurus Service s.r.o.

Lokalita pracoviště

Plovární 82, 301 00 Plzeň 1 (Plzeňský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TCS Taurus Service s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TCS Taurus Service s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému