Lektoři angličtiny

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Mgr. Kateřina Skalíková hledá vhodného kandidáta na pozici Lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách - lektoři angličtiny.

ND Jazyková škola DOMLUVÍM SE přijme lektora/lektorku anglického jazyka pro Zlín. Požadujeme: výbornou znalost AJ, zkušenosti s výukou výhodou, časovou flexibilitu, proaktivní přístup, schopnost navodit přátelskou atmosféru v hodinách Nabízíme: pružnou pracovní dobu, plat od 200.- Kč/hod., možnost navštěvovat jazykové kurzy zdarma, příjemné pracovní prostředí, získaní cenných zkušeností a praxe, možnost práce 6 až 15 hodin týdně, minimum administrativy Vhodné i pro studenty VŠ. Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete nám prosím Váš životopis a motivační dopis na kontakt. Vybrané uchazeče budeme kontaktovat s pozváním na osobní pohovor.

Společnost

Mgr. Kateřina Skalíková

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 200 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

31.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Mgr. Kateřina Skalíková výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Mgr. Kateřina Skalíková o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému