AUTOMECHANIK

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ČSAD Frýdek - Místek a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři motorových vozidel - automechanik. Jedná se o práci na plný úvazek, jednosměnný provoz.

A16 5/1/2016 Požadavky: " Vyučený v oboru " Morální bezúhonnost " Praxe vítána , ale není podmínkou " Spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, flexibilita, loajálnost " Zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům " Řidičský průkaz skupiny C výhodou Nabízíme: " Mzda od 16 000 Kč měsíčně " Firemní benefity (5 týdnů dovolené, zaměstnanecké slevy jízdného, příspěvek na závodní stravování apod.) " Zázemí v seriózní firmě s dobrou platební morálkou " Nástup možný ihned, případně dle dohody " Pracoviště: Frýdek - Místek " Profesionální růst, seberealizace Kontakt - viz výše - Ing. Šnajdr, Ing. Krejčiříková

Společnost

ČSAD Frýdek - Místek a.s.

Lokalita pracoviště

Politických obětí 2238, 738 01 Frýdek-Místek 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Automechanik v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Mechanici a opraváři motorových vozidel

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 16 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.1.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ČSAD Frýdek - Místek a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ČSAD Frýdek - Místek a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému