Automechanici nákladních automobilů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Mosolf Automobillogistik s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři nákladních automobilů - automechanici nákladních automobilů.

Místo výkonu práce: Kosořická č.p. 77, Dobrovice Požadujeme: vyučení a praxi v oboru, řidičský průkaz sk. B+C. Nabízíme zaměstnání ve stabilní mezinárodní společnosti, roční odměny, příspěvek na životní pojištění, firemní akce, možnost využití jazykových kurzů či tenisových kurtů. V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: kontakt nebo telefonicky: kontakt. Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Lokalita pracoviště

Kosořická 77, 294 41 Dobrovice (Středočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Automechanik v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Mechanici a opraváři nákladních automobilů

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 24 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

10.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Mosolf Automobillogistik s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Mosolf Automobillogistik s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému