ZÁMEČNÍK STROJNÍ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost STROJFERR, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Zámečníci strojů - zámečník strojní. Jedná se o práci na plný úvazek, dvousměnný provoz.

C04 8/1/2016 Požadujeme : -vyučen v oboru strojní zámečník -základní kurz svařování v ochranné atmosféře -praxe 3 roky -znalost práce dle výkresové dokumentace -práce ve dvousměnném provozu -PP na dobu určitou s možností dalšího prodloužení Nabízíme : -smluvní plat u osobního jednání -prac.smlouva na dobu určitou s možnosti prodloužení -benefity firmy : stravenky, penzijní připojištění, bezúročné půjčky Nástup : dle dohody Místo výkonu práce : STROJFERR,s.r.o., Slévárenská 272, Frýdlant nad Ostravicí Kontakt : p.Ilona Literáková, tel. kontakt, mob. kontakt, e-mail:kontakt

Společnost

STROJFERR, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Slévárenská 272, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Zámečník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Zámečníci strojů

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 19 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek , Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

9.1.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti STROJFERR, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost STROJFERR, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému