Modeláři a konstruktéři střihu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Custom Sportswear s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Modeláři oděvů, střihači a příbuzní pracovníci - modeláři a konstruktéři střihu.

Expandující firma zabývající se výrobou a prodejem sportovního oblečení hledá posilu do svého týmu z důvodu rozšiřování výroby. Požadavky: vzdělání SŠ s maturitou, znalost střihové dokumentace, znalost a praxe v modelaci a konstrukci střihu, praxe v šití na různých typech šicích strojů Popis práce: modelace a konstrukce střihů, šití zkušebních modelů Kontakt: Kateřina Kubíkovátel: kontakt, e-mail: kontakt, v případě zájmu zašlete životopis na uvedený e-mail, nutno domluvit osobní schůzku předem telefonicky

Společnost

Custom Sportswear s.r.o.

Lokalita pracoviště

náměstí Čsl. armády 421, 682 01 Vyškov 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

21.3.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Custom Sportswear s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Custom Sportswear s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému