Výrobní, montážní dělníci/ce

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Agor Tech spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci elektronických zařízení - výrobní, montážní dělníci/ce.

Pozice: výrobní, montážní dělníci/ce Pracoviště může být pro Sádek i pro Rožmitál. Požadavky: splehlivost, flexibilita. Po zapracování navýšení. Možnosti získání po dobrém zavedení do praxe PP na dobu neurčitou. Nástup možný ihned . Mzda od 18 000,- Kč. Kontakt:Frýdlová Marcela, tel. kontakte-mail: kontakt Místo výkonu práce:Sádek č.p. 1

Společnost

Agor Tech spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Sádek 1, 261 01 Příbram 1 (Středočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Montážní dělník v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montážní dělníci elektronických zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

25.5.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Agor Tech spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Agor Tech spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému