LABORANTI DO ZKUŠEBNY OCELOVÝCH PÁSŮ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost BILSTEIN CEE a.s hledá vhodného kandidáta na pozici Důlní a hutní technici kontroly kvality, laboranti a pracovníci v příbuzných oborech - laboranti do zkušebny ocelových pásů.

LABORANTI DO ZKUŠEBNY OCELOVÝCH PÁSŮ - místo výkonu: Králův Dvůr, Odběr , označení a doprava vzorků ocelových pásů z výroby do zkušebny Vedení záznamů o příjmu vzorků. Příprava vzorků pro zkoušení. Stříhání vzorků na strojních nůžkách a frézování. Přezkušování, evidence, zkoušky, zapisování výsledků. Směnný provoz (6-14,10-18,14-22) v případě potřeby víkendová pohotovost. Doba určitá ode dne nástupu na 6 měsíců poté na dobu neurčitou. zaměstnanecké výhody: stravenky, prémie, po 2 letech 5 týdnů dovolené, kontakt přes tel. či email

Společnost

BILSTEIN CEE a.s

Lokalita pracoviště

Na Louce 97, 267 01 Králův Dvůr u Berouna (Středočeský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

1.3.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BILSTEIN CEE a.s výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost BILSTEIN CEE a.s o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému