ENERGETICKÝ PORADCE/KYNĚ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost FTF Group s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pracovníci v oblasti prodeje - energetický poradce/kyně.

Nabízíme: novou moderní metodu poradenské činnosti, zaškolení na náklady společnosti, nadstandardní ohodnocení, zázemí silné společnosti, motivační bonusy, pozitivní přístup Požadujeme: časová flexibilita, základní komunikační dovednosti, spolehlivost, cílevědomost, zodpovědnost, zkušenosti v oblasti energetického poradenství výhodou, nástup ihned, Náplň práce: poradenská činnost, odborná analýza energetických nákladů, práce s databázemi, možnost vedení obchodního týmu, akvizice nových klientů v regionu

Společnost

FTF Group s.r.o.

Lokalita pracoviště

Pražská tř. 563, 370 04 České Budějovice 4 (Jihočeský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 28 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FTF Group s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost FTF Group s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému