Mistr elektronické výroby

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost KEL - MONTÁŽNÍ TECHNIKA, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mistři a příbuzní pracovníci v elektronice - mistr elektronické výroby.

Směnový mistr výroby Do našeho týmu hledáme zodpovědného a organizačně zdatného kolegu, který umí vést lidi. Co bude Vaší náplni práce? ·organizace práce podřízených ·kontrola a hodnocení výkonu ·vedení lidí - cca 40 výrobních operátorů ·dohled nad dodržováním pracovní a technologické kázně ·práce v interním systému Co od Vás očekáváme? ·SŠ vzdělání technického směru ·ochotu pracovat ve 3-směnném provozu ·zkušenosti z výroby na obdobné pozici (praxe), zkušenosti s vedením lidí ·uživatelskou znalost práce na PC ·týmového ducha, zodpovědnost, organizační schopnosti, ochotu učit se novým věcem ·jazykové znalosti AJ/NJ velkou výhodou, nikoliv podmínkou Co Vám nabízíme? ·stabilní zázemí perspektivní společnosti na trhu .možnost pracovat v moderní, neustále se rozvíjející firmě, která se zaměřuje na každodenní zlepšování výrobních procesů a postupů ·autobusová doprava v rámci okresů Domažlice a Horšovský Týn zdarma ·možnost dalšího vzdělávání a profesního rozvoje ·adekvátní finanční ohodnocení ·přátelský kolektiv ·vánoční prémie dle výkonu až 100% měsíční mzdy, věrnostní prémie

Společnost

KEL - MONTÁŽNÍ TECHNIKA, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Smolovská 201, 345 26 Bělá nad Radbuzou (Plzeňský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 22 000 - 28 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

22.8.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KEL - MONTÁŽNÍ TECHNIKA, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost KEL - MONTÁŽNÍ TECHNIKA, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému