Pracovník v sociálních službách - v pobytovém zařízení

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Městský ústav sociálních služeb města Plzně, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče - pracovník v sociálních službách - v pobytovém zařízení.

POŽADUJEME: - Minimálně ZAK vzdělání - Osvědčení Pracovníka v sociálních službách (není podmínkou) - Zdravotní způsobilost - Očkování proti žloutence typu "B" (s nástupem nejméně II. očkovací dávka) - Průkaz v potravinářství - Trestní bezúhonnost - Nutná znalost českého jazyka (slovem i písmem u cizích st. příslušníků) - Možnost práce na zkrácený úvazek (vhodné pro matky s dětmi) - Přijímáme brigádníky NABÍZÍME: - Jistotu trvalého pracovního poměru - Plat podle zákona č. 564/2006 Sb. - Směnný a rizikový příplatek - Vyplácení stabilizačních odměn - Vyplácení mimořádných, cílových a ročních odměn minimálně do výše jednoho platu - Týden dovolené navíc - Příspěvek na penzijní připojištění - Příspěvek na stravování - Vstupenky na kulturní akce - Vstupenky na hokejové a fotbalové zápasy - Další bonusy čerpání FKSP - Podporu vzdělávání, možnost profesního růstu - Práce v příjemném kolektivu DALŠÍ INFORMACE: - Prům. hrub. mzda v loň. roce: 16800,00 Kč - Nástup možný ihned nebo dle dohody - Od uchazečů požadujeme struktur. životopis, na e-mailovou adresu: kontakt Mgr. Šeflerová, personální útvar, kontakt. Aktuální nabídka volných pozic je uvedena na: kontakt

Společnost

Městský ústav sociálních služeb města Plzně, příspěvková organizace

Lokalita pracoviště

Klatovská třída 1892, 301 00 Plzeň 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 030 - 16 800 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

6.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Městský ústav sociálních služeb města Plzně, příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Městský ústav sociálních služeb města Plzně, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému