TECHNOLOG

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Webasto Roof & Components Czech Republic s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojní inženýři technologové, normovači - technolog.

Profil: Technolog odpovídá za plánování a realizaci technologie výroby a za její neustálé zlepšování. Náplň práce: Sestavuje technické zadání na stroje, přípravky a nářadí. Určuje optimální výrobní stroje, zařízení, přípravky a nástroje. Určuje způsob výroby výrobků. Tvoří FMEA a layout pracoviště. Podílí se na činnostech spojených s neustálým zlepšováním technologických procesů a přípravků. Podílí se na vývoji a zavádění nových technologií a výrobků. Provádí zaškolování operátorů a seřizovačů při předávání technologií. Požadavky: Minimálně středoškolské vzdělávání technického směru Prokazatelné zkušenosti z automobilového průmyslu (5 let) Anglický jazyk na pokročilé úrovni (každodenní komunikace a reportování) Pokročilá znalost AutoCAD a FMEA Týmový hráč Komunikační a prezentační dovednosti Hlásit se telefonicky nebo zaslat životopis e-mailem.

Společnost

Webasto Roof & Components Czech Republic s.r.o.

Lokalita pracoviště

České mládeže 452, 460 08 Liberec 8, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strojní inženýr v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojní inženýři technologové, normovači

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

27.7.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Webasto Roof & Components Czech Republic s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Webasto Roof & Components Czech Republic s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému