Inženýr řídících systémů SAS Engineer

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ABB s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Inženýři elektrotechnici a energetici přístrojů, strojů a zařízení - inženýr řídících systémů sas engineer.

INŽENÝR ŘÍDÍCÍCH SYSTÉMŮ SAS ENGINEER Pracovní náplň: - konfigurace a programování řídicích systémů SCADA pro energetiku - parametrizace komunikace (standardy IEC61850, IEC60870 a další) - tvorba uživatelských rozhraní - implementace projektově specifických softwarových funkcí - provádění funkčních testů a přejímky ve výrobním závodě - možnost uvádění do provozu na místě u zákazníka - spolupráce na mezinárodní úrovni se zákazníky i interními partnery Požadujeme: - SŠ/ VŠ vzdělání v oboru elektro, IT nebo automatizace - znalosti technologie PC (HW, instalace a nastavení SW) - znalosti sítí LAN - základy programování, logické myšlení - uživatelskou znalost MS Office - řidičské oprávnění sk. B - znalost anglického jazyka na středně pokročilé úrovni, znalost dalšího jazyka výhodou - ochotu cestovat do zahraničí - pozice je vhodná i pro absolventy bez praxe, praxe v oboru je výhodou Nabízíme: - zázemí silné mezinárodní společnosti, otevřenou firemní kulturu podporující růst talentů, vzdělávací a rozvojové kurzy - práci s moderními technologiemi a využití cizích jazyků v praxi - zodpovědnou pozici s vysokou mírou samostatnosti - spolupráci na mezinárodních projektech - široké spektrum firemních benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění a stravování, pružná pracovní doba, jazykové kurzy, mobilní telefon, notebook atd.) Splňujete-li požadavky, zašlete svůj životopis v českém i anglickém jazyce na adresu kontakt, další volné pozice naleznete na kontakt/kariera. Pokud Vás do 21 dnů nebudeme kontaktovat, dali jsme ve výběrovém řízení přednost vhodnějšímu kandidátovi.

Společnost

ABB s.r.o.

Lokalita pracoviště

Průmyslová 137, 541 01 Trutnov 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektrotechnický inženýr v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Inženýři elektrotechnici a energetici přístrojů, strojů a zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ABB s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ABB s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému