Operátor/ka pultu centrální ochrany - dispečer/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost DEFENDIT SYSTEMS s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Operátoři bezpečnostních služeb - operátor/ka pultu centrální ochrany - dispečer/ka.

Náplň práce: - obsluha PC s množstvím specifických programů, - vyhodnocování přijatých signálů ze zabezpečovacích systémů na střežených objektech, - zpracování informací o mimořádných událostech a informování zákazníků, - koordinace výjezdové skupiny a ostrahy při zásazích na objektech, - telefonická komunikace s kontaktními osobami a bezpečnostními sbory, - obsluha kamerových systémů, - práce v nepřetržitém dvousměnném provozu (ranní, noční směny). Vyžadujeme: - středoškolské vzdělání, - samostatnost, - aktivní přístup k řešení problémů, - spolehlivost, - odolnost vůči stresu, - dobrá znalost práce na PC (MS Office, OS Windows), - praktické zkušenosti s prací na pozici dispečer PCO výhodou, - trestní bezúhonnost, - dobré komunikační dovednosti, - ochota k dalšímu vzdělávání, - časová flexibilita, - osvědčení o získání profesní kvalifikace strážný výhodou, - angličtina výhodou. Nabízíme: - zajímavou a zodpovědnou práci, - možnost odborného rozvoje a dalšího vzdělávání, - práci ve stabilní, stále se rozvíjející společnosti, - práci na hlavní pracovní poměr, - práci na plný úvazek, - odborné zaškolení, - fyzicky nenáročnou práci, - práci vhodnou pro OZP i TZP. Vlastnictví certifikátu strážný výhodou, čistý trestní rejstřík podmínkou.

Společnost

DEFENDIT SYSTEMS s.r.o.

Lokalita pracoviště

Kořenského 1262, 703 00 Ostrava 3 (Moravskoslezský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 000 - 16 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

4.8.2016
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DEFENDIT SYSTEMS s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DEFENDIT SYSTEMS s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému