Skladník dělník

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ELKOV elektro a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - skladník dělník.

Společnost ELKOV elektro, a.s. hledá zaměstnance na pozici Skladník - pro příjem materiálu s možností profesního růstu centrální sklad Brno Náplň práce: Vychystávání a kontrola materiálu Manipulace se zbožím Příjem materiálu a zaskladňování Požadujeme: SOU nebo SŠ vzdělání elektrotechnického směru Základní znalost elektrotechnického materiálu Samostatnost, spolehlivost, pečlivost Nabízíme: Zázemí stabilní společnosti Motivující mzdové ohodnocení Příjemné a motivační prostředí Zaměstnanecké výhody Možnost profesního růstu Zavedený systém vzdělávání V případě zájmu nám prosím zašlete profesní životopis na e-mail kontakt. Pokud Vás nebudeme do 30 dnů kontaktovat, dali jsme přednost uchazečům, kteří lépe vyhovovali našim požadavkům. BEZ DOPORUĆENEK a první kontakt pouze e-mailem.

Společnost

ELKOV elektro a.s.

Lokalita pracoviště

Kšírova 701, 619 00 Brno 19 (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Skladník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ELKOV elektro a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ELKOV elektro a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému