Skladoví operátoři (AMAZON)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Randstad s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - skladoví operátoři (amazon).

Jedná se o nábor zaměstnanců pro AMAZON Dobrovíz u Prahy. Práce je ve dvousměnném provozu: ranní od 7.00 do 17.10 hod. noční od 18.00 do 4.10 hod. Denní a noční směna se mění po měsíci. Směny jsou 10 hodinové a pracuje se čtyři dny v týdnu, 3 dny je volno. Hodinová mzda je od 110,- Kč/ hod. + 10 % bonus + příplatky dle zákoníku práce. Možno volat na bezplatnou linku: kontakt

Společnost

Randstad s.r.o.

Lokalita pracoviště

Dobrovíz č.e. 235, 252 61 Jeneč, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Skladník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 125 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

1.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Randstad s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Randstad s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému