Vedoucí týmu s němčinou

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ManpowerGroup s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Vedoucí všeobecných administrativních pracovníků - vedoucí týmu s němčinou.

Místo výkonu práce: Ostrava, Kontakt: kontakt. - zaslat CV Pro mezinárodní firmu hledáme posilu do týmu pro zpracování přijatých faktur. Základní odpovědnosti, pravomoci: - zodpovědnost za vedení svěřeného týmu - stanovování ročních cílů, jejich vyhodnocování a kontrola plnění - pravidelná komunikace se zákazníkem - zajištění stanovených ISA - uzávěrkové aktivity pro vedlejší knihu - kontaktní osoba pro interní a externí auditory - pravidelný reporting - aktivní podpora nových projektů PROFIL KANDIDÁTA - znalost NJ na pokročilé úrovni - znalost účetních postupů a principů - znalost SAP, MS Excel - časovou flexibilitu a vysoké pracovní nasazení - zkušenost s vedením lidí (výhodou) - spolehlivost, velmi dobré komunikační schopnosti, - proaktivní přístup NABÍZÍME - zázemí silné nadnárodní společnosti - každodenní využití německého jazyka - možnost dalšího osobního i pracovního rozvoje - široká nabídka zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na volnočasové aktivity, pružnou pracovní dobu a další)

Společnost

ManpowerGroup s.r.o.

Lokalita pracoviště

28. října 3138, 702 00 Ostrava 2 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vedoucí v oboru Management
Alternativní názvy profese: Vedoucí všeobecných administrativních pracovníků

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 27 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

25.6.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ManpowerGroup s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ManpowerGroup s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému