Specialista Customer Ordering Processes

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost FRONIUS Česká republika s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - specialista customer ordering processes. Jedná se o práci na plný úvazek, pružná pracovní doba.

Vaše náplň práce: / korespondence s dodavateli a dealery svařovací techniky / organizace obchodních návštěv, veletrhů a různých akcí / příprava obchodních nabídek, vyřizování reklamací / zprostředkování a zpracovávání zákaznických objednávek na nákup a údržbu svařovacích systémů včetně fakturace / vyřizování nákupního procesu v rámci Fronius International / audity a optimalizace procesů COP na pobočkách / zpracovávání dat o přijatém zboží, skladové dopravě, inventuře a skladových zásob v ERP systému / proškolování zaměstnanců v oblasti svého expertního zaměření Požadujeme: / SŠ / VŠ vzdělání s ekonomickým nebo technickým zaměřením / český jazyk (rodilý mluvčí), komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny nutností! / alespoň 5 let pracovních zkušeností, z toho min. 2 roky praxe v oblasti obchodu / skladového hospodářství nebo logistiky / velmi dobré uživatelské PC dovednosti (MS Office, znalost systému BaaN výhodou) / technické a logické myšlení / pracovitost, samostatnost, spolehlivost, schopnost týmové práce / řidičský průkaz sk. B, ochota cestovat Nabízíme: / perspektivní zaměstnání u prosperující zahraniční společnosti / mzdové ohodnocení odpovídající předchozím zkušenostem / proškolení v oblasti interních procesů / místo výkonu práce Praha, nástup možný ihned

Lokalita pracoviště

Tovární 170, 381 01 Český Krumlov 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

31.10.2015

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
  • Němčina - aktivní komunikace
  • Čeština - aktivní komunikace

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FRONIUS Česká republika s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost FRONIUS Česká republika s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému