skladník

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TWIN s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci - skladník.

Uchazeči, prosím zasílejte své životopisy e-mailem na adresu: kontakt, název pozice uvádět v těle e-mailu. POŽADAVKY NA UCHAZEČE: - SOU,SŠ vzdělání - komunikační schopnosti, manuální zručnost, zodpovědnost, flexibililta, pečlivost, technické myšlení, ochota vzdělávat se, týmový hráč - Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič, ( oprávnění na VZV výhodou ) - Zručnost při práci s ručním nářadím

Společnost

TWIN s.r.o.

Lokalita pracoviště

Zemědělská 571, 321 00 Plzeň 21 (Plzeňský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 000 - 19 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TWIN s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TWIN s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému