Kontrolor/ka kvality

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost C.S.CARGO a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů) - kontrolor/ka kvality.

Místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj a okolí V případě zájmu volejte na tel.: kontaktnebo pište na e-mail: jan.rezac@@cargo.cz Případně se dostavte osobně po předchozí telefonické domluvě na adresu Ruská 513/62, Ostrava - Vítkovice. Náplň práce: Kontrola komponentů v automobilovém průmyslu - vizuální, opravy. Většinou práce ve stoje. Dohoda o provedení práce, po té na HPP na dobu určitou. Nástup možný ihned. Zaměstnanecké výhody: Stravenky, prémie dle výsledků.

Společnost

C.S.CARGO a.s.

Lokalita pracoviště

Ruská 513, 703 00 Ostrava 3 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Kontrolor kvality, jakosti v oboru Kvalita a kontrola jakosti
Alternativní názvy profese: Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů)

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

23.7.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti C.S.CARGO a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost C.S.CARGO a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému