Operátor na výrobě

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Kollmorgen, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení - operátor na výrobě.

5 týdnů dovolené, 2 dny pracovního volna při narození dítěte Příspěvek na stravování Příspěvek na penzijní připojištění Velmi výhodné tarify na mobilní telefon Vyšší příplatky než nabízí zákoník práce - možnost přesčasů o víkendu s příplatkem 75%, pondělí - pátek příplatek za přesčas 30%, příplatek za odpolední směnu Místo výkonu práce - doprava autobusem zdarma ze zastávky Úzká a Ústřední hřbitov (cca 10 minut autobusem od Ústředního hřbitova) Sportovní aktivity - nabízíme zlevněné permanentky do bazénu, pronájem Rekvalifik. kurzy (školení na VZV, jeřáb, vyhláška 50, rekvalifikační kurzy CNC, profesní kvalifikace elektro atd.), jazykové kurzy, možnost posunu na jinou pozici Máte dioptrické brýle? Vyrobíme Vám ochranné dioptrické brýle zdarma Pracovní podmínky - u nás budete mít placenou 10 minutovou přestávku navíc, při vysokých letních teplotách Vám dopřejeme bezpečností přestávky nad rámec zákoníku práce a poskytneme iontové nápoje Firemní akce

Společnost

Kollmorgen, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Evropská 864, 664 42 Modřice (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Montážní dělník v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 500 - 17 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

27.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Kollmorgen, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Kollmorgen, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému