pracovník(-ice) novinových služeb - motorizovaný(-á)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Česká pošta, s.p. hledá vhodného kandidáta na pozici Motorizovaní doručovatelé poštovních zásilek - pracovník(-ice) novinových služeb - motorizovaný(-á).

Pracovní náplň: doručování denního tisku v časných ranních hodinách (cca 4:00 - 6:00 hod., max. do 7:30 hodin) v šestidenním pracovním režimu (po - so) v Ostravě služebním motorovým vozidlem (nástup na směnu na provozovně na ulici Sládkova v Ostravě (za Futurem). Odměna 66 Kč/hod. Dohoda o provedení práce, max. 15 hodin týdně. Požadujeme: řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič spolehlivost, odpovědnost a pečlivost výpis z rejstříku trestů fyzickou zdatnost Bližší informace na telefonním čísle: kontaktnebo kontakt. Přihlášky zasílejte na adresu: Česká pošta, s.p., Ing. Petra Majcherová, Wattova 1046, 700 71 Ostrava-Přívoz nebo mailem na: kontakt

Společnost

Česká pošta, s.p.

Lokalita pracoviště

Sládkova 2463, 702 00 Ostrava 2, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 66 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.6.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Česká pošta, s.p. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Česká pošta, s.p. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému