pracovník(-ice) služeb v ADS

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Česká pošta, s.p. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pracovníci poštovního provozu (kromě úředníků na přepážkách) - pracovník(-ice) služeb v ads.

Pracovní náplň: doručování reklamních a propagačních letáků - pondělí - pátek během dne (pružná prac. doba) v Ostravě, oblast Moravská Ostrava, Mariánské Hory nebo Fifejdy. Odměna dle počtu doručených kusů - úkolová mzda . Nástup na směnu v sídle depa v Ostravě-Přívoze, ul Wattova (u hl. nádraží). Požadujeme: spolehlivost, odpovědnost a pečlivost výpis z rejstříku trestů fyzickou zdatnost Dohoda o provedení práce, max. 18 hodin týdně. Odměna cca 60 Kč/hod. Bližší informace na telefonním čísle: kontaktnebo kontakt. Přihlášky zasílejte na adresu: Česká pošta, s.p., Ing. Majcherová Petra, depa Ostrava 71, Wattova 1046, 700 71 Ostrava-Přívoz nebo mailem na: kontakt

Společnost

Česká pošta, s.p.

Lokalita pracoviště

Wattova 1046, 702 00 Ostrava 2, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 60 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.6.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Česká pošta, s.p. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Česká pošta, s.p. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému