traťový komisař

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Automotodrom Brno, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Policejní inspektoři, komisaři a radové Policie ČR - traťový komisař.

Na sezónu 2017 přijmeme traťové komisaře - osoby zajišťující dohled nad jednotlivými úseky závodní trati. Úkolem traťového komisaře je řídit vlajkovou signalizací, provoz na dráze dle pokynů dispečera, zvedání havarovaných motocyklů a pod. Jedná se o práci na Dohodu o pracovní činnosti na dobu určitou a to od dubna do října. Výběr směn v měsíci je ve větší míře na pracovníkovi po dohodě s vedoucím stanice. Provoz na závodní dráze je každý den včetně víkendů a svátků. Tato práce je vhodná pro studenty, aktivní a zdatné seniory do 67 let, směnující pracovníky. Forma pracovního vztahu: Dohoda o pracovní činnosti malého rozsahu Požadujeme: o spolehlivost a ochota pracovat o věk od 18 let o fyzická zdatnost o ochota dojíždět na Masarykův okruh (bez nároku na úhradu cestovného) o vzdělání - minimálně vyučení Nabízíme: o atraktivní práci v motoristickém prostředí o zaškolení Pracovní doba: o sezona od dubna do října o denní provoz dráhy 8.30 - 20.00 o plánování směn dle dohody Jak se přihlásit: o Mailem na adresu kontakt ; kontakt o V mailu uveďte jméno, rok narození, bydliště a kontaktní telefonní číslo o Bližší informace poskytneme na tel. kontaktnebo kontakt Dne 12. 11. 2016 od 10hodin se uskuteční na Masarykově okruhu 201, Ostrovačice den otevřených dveří, kde se případní uchazeči o pracovní pozici TK mohou seznámit s náplní práce a s prostředím, ve kterém budou pracovat.

Lokalita pracoviště

Masarykův okruh 201, 664 81 Ostrovačice, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 75 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

20.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Automotodrom Brno, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Automotodrom Brno, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému