Prodavač/ka pekařského a cukrářského zboží

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MIMO BOHEMIA, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači potravinářského zboží - prodavač/ka pekařského a cukrářského zboží.

Místo výkonu: Praha Kontaktní osoba: Alena Pačesová, e-mail: kontakt, tel.: kontakt kontakt/xuDqmY UCHAZEČI NUTNÉ NEJPRVE ZASLAT ŽIVOTOPIS NA E-MAIL: kontakt nebo se telefonicky kontaktovat. Náplň práce: prodej pečiva, lahůdek, zákusků a cukrovinek, komunikace se zákazníky, péče o prodejnu. Požadujeme: příjemné a vstřícné vystupování k zákazníkům, pracovní elán, zkušenost s prodejem vítána, zodpovědnost, odolnost vůči stresu. Nabízíme: práci v tuzemské společnosti, místo výkonu práce bližko Vašeho bydliště, hlavní pracovní poměr, pracovní smlouvu na dobu neurčitou, nástup možný ihned. Nabízíme: dlouhodobou prespektivu, finanční bonusy a odměny - nevyučené zaškolíme, možnost seberealizace.

Společnost

MIMO BOHEMIA, a.s.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Prodavači potravinářského zboží

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 21 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

30.8.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MIMO BOHEMIA, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MIMO BOHEMIA, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému