PROJEKTOVÝ KONZULTANT PRO ŠVÝCARSKO

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D. hledá vhodného kandidáta na pozici Programátoři počítačových aplikací specialisté - projektový konzultant pro švýcarsko.

Pro plzeňskou firmu realizující projekty v rámci celé EU, se specializací na oblasti digitální správy a archivace dat, optimalizace firemních procesů a firemního řízení, hledáme vhodného kandidáta na pozici: PROJEKTOVÝ KONZULTANT PRO ŠVÝCARSKO Váš profil: -VOŠ/VŠ zaměření IT -znalost vývoje SW a tvorby příslušné dokumentace -velmi dobrá znalost NJ nebo AJ a NJ -časová flexibilita -ochota cestovat Náplň práce: -vedení projektů pro německé a švýcarské zákazníky -zodpovědnost za realizaci projektu v požadované kvalitě a termínech -komunikace s projektovými manažery zákazníka -spolupráce při implementaci informačních systémů u zákazníka -komunikace se servisním oddělením v Německu -komunikace s vývojáři softwaru v Čechách Nabízíme: -práci v mladém přátelském kolektivu -rozmanitou pozici ve stabilní mezinárodní firmě -perspektivu dalšího kariérního růstu -nadprůměrné platové ohodnocení -služební automobil -systém zaměstnaneckých benefitů Zájemce, splňující kritéria výběrového řízení, prosíme o zaslání životopisu na kontakt

Společnost

Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D.

Lokalita pracoviště

Husova 722, 301 00 Plzeň 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Programátor v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Programátoři počítačových aplikací specialisté

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.4.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému