Šička - švadlena

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Jana Havelková hledá vhodného kandidáta na pozici Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - šička - švadlena.

Mzda 17-20.000,-Kč, plný nebo částečný úvazek, možná i externí spolupráce na ŽL nebo Dohodu o PP. Vhodné i pro OZP nebo maminky na mateřské. Menší šicí dílna s jednosměnným provozem v Novosedlicích hledá šikovné švadleny a šičky pro šití sériové konfekce Požadujeme: zručnost, samostatnost. Praxe v oboru je výhodou, ale není podmínkou. V případě zájmu zasílat životopis na email kontakt

Společnost

Jana Havelková

Lokalita pracoviště

Komenského 498, 417 31 Novosedlice, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Šička v oboru Dělnické profese
Alternativní názvy profese: Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

26.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Jana Havelková výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Jana Havelková o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému