SEŘIZOVAČ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost DP WORK s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení - seřizovač.

Pracovní náplň: - seřizování/obsluha automatických strojů, najíždění nové výroby Nabízíme: -pracovní smlouvu na HPP - finanční ohodnocení dle kvalifikace a výkonu - hrubá měsíční mzda od 22.530,- Kč (113,- Kč/hod. netto) - dovolenou 25 dní - příplatky za přesčasy 25-100% - příspěvek na stravu a ubytování - možnost pracovního růstu - zvýhodněné telefonní tarify - bezplatné založení a vedení bankovního účtu Požadujeme: - praxe v seřizování automatických strojů výhodou; praxe v automobilovém průmyslu výhodou, ochotu pracovat ve směnném provozu, fyzickou zdatnost, zdravotní způsobilost Kontakt: telefonicky (PO - PÁ 8:00-16:00) bezplatná linka tel. kontakt; tel. kontakt; email: kontakt nebo osobně na adrese DP WORK s.r.o., třída Národní svobody 158/9, 397 01 Písek

Společnost

DP WORK s.r.o.

Lokalita pracoviště

Průmyslová 466, 397 01 Písek 1 (Jihočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Mechanik opravář, seřizovač průmyslového zařízení v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 22 530 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

8.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DP WORK s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DP WORK s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému