REFERENT NÁKUPU

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost LICHNA TRADE CZ, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Nákupčí - referent nákupu. Jedná se o práci na plný úvazek, jednosměnný provoz.

A16 5/1/2016 SŠ - obor strojní výhodou, praxe v oboru min. 5 let, praxe s nákupem hutního materiálu, znalost IT, systém Dialog výhodou, aktivní přístup, spolehlivost, samostatnost, pečlivost, trestní bezúhonnost ŽIVOTOPIS ZASLAT VÝHRADNĚ E-MAILEM: kontakt Vybraní uchazeči budou vyzváni k osobnímu jednání

Společnost

LICHNA TRADE CZ, s.r.o.

Lokalita pracoviště

K čističce 638, 739 25 Sviadnov, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Nákupčí v oboru Nákup

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.1.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti LICHNA TRADE CZ, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost LICHNA TRADE CZ, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému