Senior Tester specialista

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TIOmedia s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Programátoři počítačových aplikací specialisté - senior tester specialista.

U nákladového nádraží č.p. 3146/6, Strašnice, 130 00 Praha 3 Náplň: manuální a automatizované testování nových aplikací, psaní test planu, komunikace s vývojáři;kontakt pro řešení problémů vnitropodnikových zákazníků a uživatelů;spolupráce s IT oddělením na systémovém vývoji-návrhy řešení a testování;technická podpora.Požadujeme:základní zkušenosti s testováním;dobrá znalost ruskeho jazyka - slovem i písmem;dobrá znalost Windows nebo Linux/Unix;zkušenost s automatizací testování (např. Selenium, QTP, Coded UI, Silktest) o alespoň krátkodobá zkušenost s některým z programovacích nebo skriptovacích jazyků

Společnost

TIOmedia s.r.o.

Lokalita pracoviště

U nákladového nádraží 3146, 130 00 Praha 3 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Programátor v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Programátoři počítačových aplikací specialisté

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
  • Ruština - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TIOmedia s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TIOmedia s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému