Pomocný dělník/ce

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SNABYTEK COMPANY s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě - pomocný dělník/ce.

Pracoviště: Ostrava Životopisy zasílat na e-mail: kontakt, předmět "ŽIVOTOPIS VEDOUCÍ" Případné dotazy na tel.č.: kontakt, p. Miketa DO STAŽENÍ INZERÁTU JE INZERÁT PLATNÝ! Hledáme pomocného pracovníka/ci do firmy pro práci všeho druhu. Od úklidu, rozvozu nábytku, materiálů, skladu. Demoliční práce a jiné pomocné práce neodborného charakteru. Požadavky: -Vyžadujeme loajalitu -Časovou flexibilitu -Manuální zručnost -Řidičský průkaz sk. B -Seriózní vystupování -Slušnost, bezúhonnost -Včasná a pravidelná docházka

Společnost

SNABYTEK COMPANY s.r.o.

Lokalita pracoviště

K Šachtě 690, 711 00 Ostrava 11, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 11 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

1.6.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SNABYTEK COMPANY s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SNABYTEK COMPANY s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému