STRÁŽNÝ (zdraví i OZZ)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Bartoň a Partner s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy, strážní - strážný (zdraví i ozz). Jedná se o práci na zkrácený úvazek, dvousměnný provoz.

A16 /i DPP; zdraví i OZZ/ 6/1/2016 zkrácený úvazek 35 hod./týden (12hodinové směny), dvousměnný provoz, pracoviště - rozvodna Nošovice, zajištění vstupního režimu do areálu kontakt - p. Lacina - kontakt, kontakt (nenavštěvovat)

Lokalita pracoviště

Hyundai 700, 739 51 Dobrá, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strážný v oboru Ochrana a ostraha
Alternativní názvy profese: Pracovníci ostrahy, strážní

Mzdové podmínky

Základní mzda: 9 900 - 10 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na částečný úvazek , Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

7.1.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Bartoň a Partner s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Bartoň a Partner s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému