Obchodní manažer/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Smart Connections s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti prodeje a nákupu služeb - obchodní manažer/ka.

Hlavní činnost: - prodej inzerce po telefonu - komunikace se zákazníky a uzavírání smluv - aktivní vyhledávání a získávání nových klientů - péče o stávající zákazníky - plnění obchodních plánů a týmových cílů - orientace na zákazníka a výsledek, schopnost zaujmout a přesvědčit - obchodní duch, drive, disciplína, empatie, odolnost vůči stresu - samostatnost, cílevědomost, zodpovědnost, pozitivní přístup k práci - profesionální vystupování a schopnost zaujmout klienta Požadujeme: - minimálně středoškolské vzdělání - předchozí zkušenosti s prodejem inzerce výhodou - výborné komunikační a argumentační schopnosti - důraz na dodržování termínů - přehled o dění v průmyslové oblasti výhodou - odolnost vůči stresovým situacím - znalost světového jazyka výhodou Nabízíme: - vynikající prezentační a argumentační dovednosti - možnost rozvíjet své dovednosti a zkušenosti v prestižním vydavatelství - kvalitní produkt se špičkovou redakcí a bonitní cílovou skupinou čtenářů - příležitost k profesnímu a osobnímu rozvoji - dynamické a atraktivní pracovní prostředí, kvalitní zázemí a podporu pro obchodní činnost - motivující práci v mladém kolektivu - smlouvu na dobu určitou na 1 rok, následně s možností prodloužení na dobu neurčitou Kontakt: e-mailem.

Lokalita pracoviště

8. května 3253, 787 01 Šumperk 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.2.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Smart Connections s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Smart Connections s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému