Obchodník "po telefonu"

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Smart Connections s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti prodeje a nákupu služeb - obchodník "po telefonu".

Hlavní činnost: Jsi zvídavý a baví tě lidi? Hledáme dalšího aktivního kolegu/kolegyni s velkým nasazením a chutí dosahovat vynikajících výsledků - Budeš oslovovat menší a střední firemní klienty a radit jim, jak svou firmu zviditelnit prostřednictvím reklamy v kvalitním časopise se špičkovou redakcí a bonitní cílovou skupinou čtenářů - Každý obchodník má individuální plán, který plní a zároveň spolupracujeme v týmu 7-9 obchodníků - Abychom se stále zlepšovali, pracujeme na prodejních dovednostech s manažerem a trenéry. Požadujeme: - Měl/a bys mít alespoň SŠ vzdělání a roční praxi s aktivním prodejem po telefonu - Důležitá je schopnost přistupovat ke klientům se zájmem, naslouchat a velmi dobře přemýšlet nad nejlepším řešením - znalost práce na PC Nabízíme: - zajímavou pracovní příležitost v příjemném prostředí s neformální atmosférou (nejsme klasické call centrum) - možnost profesního růstu a osobního rozvoje - stabilní zázemí české společnosti, moderně vybavené pracoviště - velmi atraktivní finanční ohodnocení závislé na kvalitě odvedené práce Kontakt: e-mailem.

Lokalita pracoviště

8. května 3253, 787 01 Šumperk 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

20.6.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Smart Connections s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Smart Connections s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému