Prodejce inzerce

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Smart Connections s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti prodeje a nákupu služeb - prodejce inzerce.

Hlavní činnost: - telefonní prodej inzerce s vysokým potenciálem na mediálním trhu - vytváření obchodních nabídek - komunikace se zákazníky a uzavírání smluv - aktivní vyhledávání a získávání nových klientů - péče o stávající zákazníky - plnění obchodních plánů - spolupráce v rámci týmu a plnění týmových cílů Požadujeme: - Hledáme prodejce inzerce s angličtinou, maďarštinou, rumunštinou, polštinou nebo němčinou na úrovni rodilého mluvčího - Minimálně středoškolské vzdělání - Aktivní znalost práce s PC (především Excel, Word) - Předchozí zkušenosti s prodejem inzerce výhodou - Výborné komunikační a argumentační schopnosti - Důraz na dodržování termínů - Přehled o dění v průmyslové oblasti - Odolnost vůči stresovým situacím - Znalost světového jazyka výhodou - Výřečnost, asertivita Nabízíme: - Práci na plný úvazek - Smlouvu na dobu určitou na 1 rok (následně s možností prodloužení na dobu neurčitou) - 5 týdnů dovolené - Firemní benefity- provize z prodeje, stravenky Pokud Vás naše pozice oslovila, očekáváme Váš životopis spolu s průvodním dopisem na uvedenou e-mailovou adresu. Vzhledem k velkému počtu uchazečů se ozveme jen vybraným kandidátům na pohovor. Ostatním tímto děkujeme za projevený zájem. Zasláním svých údajů udělujete společnosti Smart Connections s.r.o. souhlas s jejím zpracováním podle zákona č. 101/2000 sb. V platném znění.

Lokalita pracoviště

8. května 3253, 787 01 Šumperk 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Smart Connections s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Smart Connections s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému