TISKAŘ NA OFSETOVÉM TISKOVÉM STROJI

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Tiskaři - tiskař na ofsetovém tiskovém stroji.

Náplň práce: obsluha ofsetového tiskového strojeformátu B1 Heidelberg CD 102-6 PP: doba určitá 1 rok, zkuš. doba 3 měsíce, PP lze prodloužit Nástup: ihned Vzdělání: střední odborné (vyučen) Mzdové ohodnocení: 20 000 - 30 000 Kč/ měs. hrubého (dle prac. zkušeností a dosažené praxe) Nabízíme: podnikové stravování; dovolenou navíc, motivační bonus a příspěvek na penzijní připojištění; možnost ubytování Žádosti se životopisy a vyplněným dotazníkem pro uchazeče o zaměstnání, který najdete na kontakt zasílejte na e-mail: kontakt , příp. tel. kontakt- p. Dryová

Lokalita pracoviště

F. A. Gerstnera 21, 370 01 České Budějovice 1 (Jihočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Tiskař v oboru Vydavatelství, tisk a polygrafie
Alternativní názvy profese: Tiskaři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

1.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému