OSOBNÍ DOTAZOVÁNÍ - výzkum trhu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost NMS Market Research s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Tazatelé průzkumů - osobní dotazování - výzkum trhu.

Náplň práce - Osobní dotazování formou CAPI (pomocí tabletu, který agentura zapůjčuje; práce s ním je velmi jednoduchá) po LIBERECKÉM kraji (ale i celá ČR) na půdě klienta. - Vašim úkolem bude zjistit spokojenost s nákupem a službami zákazníka ihned po jeho nákupu. NABÍZÍME: - Spolupráci dle Vašich časových možností - Zajímavé finanční ohodnocení + bonusy za kvalitní spolupráci - Možnost dlouhodobé a zejména pravidelné spolupráce - Vhodné i pro studenty, matky na mateřské, důchodce POŽADUJEME: - Spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, flexibilitu, bezúhonnost - Základy práce na PC - Věk min. 18 let - Zkušenosti s dotazováním velkou výhodou, ale ne podmínkou Poznámka k volnému místu: Jsme agentura zabývající se výzkumem trhu a veřejného mínění a hledáme nové schopné externí spolupracovníky pro osobní dotazování - téma nakupování. Více informací najdete na kontakt Pomozte nám zjistit, s jakými službami jsou zákazníci spokojeni a jaké služby je třeba zlepšit. V PŘÍPADĚ ZÁJMU O SPOLUPRÁCI, zašlete svoji fotografii a životopis na email kontakt. Zároveň proveďte registraci na stránkách kontakt a přiložte fotografii a životopis. Také prosím o vyplnění následujícího formuláře: https://docs.google.com/a/nms.cz/forms/d/1jryJOMXXUHYL9V0mgSc7MOKofs5zVchCNsnek2ntge8/viewform?usp=send_form Bez registrace a vyplnění dotazníku/formuláře, není možná spolupráce.

Společnost

NMS Market Research s.r.o.

Lokalita pracoviště

Liberec, 460 01 Liberec 1 (Liberecký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 100 - 160 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

12.8.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti NMS Market Research s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost NMS Market Research s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému