SERVÍRKA - ČÍŠNÍK

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost 3E PROJEKT, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Číšníci a servírky - servírka - číšník. Jedná se o práci na plný úvazek, turnusové služby.

A11 8/1/2015 pracoviště - Frýdek-Místek, Ostrava Hledáme číšníky - servírky do pěkné nekuřácké restaurace ve Frýdku-Místku. Pracovní náplň - zaměstnanec bude zodpovědný za samostatný servis nápojů a pokrmů v nekuřáckém restauračním zařízení, kasírování a manipulaci s hotovými penězi. Hlavní náplní bude obsluha hostů - čepování piva, příprava studených a teplých nápojů, roznos nápojů a jídla. Požadujeme komunikační schopnosti, asertivní jednání, zodpovědnost a loajálnost. Nabízíme zázemí silné a stabilní společnosti, velmi dobré mzdové ohodnocení, stravenky, pracovní obuv a oděv, příspěvek na dopravu a náborový příspěvek ve výši až 10 000,- Kč (závisí na délce pracovního poměru). Náborový příspěvek, stravenky Pošlete svůj životopis na emailovou adresu: kontakt

Společnost

3E PROJEKT, a.s.

Lokalita pracoviště

Jiřího Trnky 82, 738 01 Frýdek-Místek 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Číšník, servírka v oboru Gastronomie
Alternativní názvy profese: Číšníci a servírky

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 80 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek , Vícesměnný provoz

Datum nástupu

9.1.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti 3E PROJEKT, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost 3E PROJEKT, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému