Vývojář systémů automobilů - Praha

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Humares s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici elektronici ve výzkumu a vývoji - vývojář systémů automobilů - praha.

Pro našeho významného zákazníka hledáme vhodného kandidáta na výše uvedenou pozici. Vhodné pro čerstvé absolventy technických oborů Popis činností Vývoj a integrace řídící jednotky dle architektury vozu Odborná podpora při stavbě prototypů Tvorba podkladů a dat pro sériovou výrobu vozidel Komunikace napříč konstrukcí a se zahraničními dodavateli Testování a diagnostika s fokusem na asistenční systémy řidiče Požadujeme VŠ vzdělání v oblasti elektroniky případně dopravních systémů Znalosti programování v prostředí Matlab výhodou Znalosti v elektronice motorových vozidel výhodou Znalost německého jazyka nebo anglického jazyka (schopnost komunikace, číst technickou dokumentaci) Výrazné komunikační a prezentační schopnosti Vysokou samostatnost a iniciativu v jednání Schopnost prosadit se Ochotu k zahraničním cestám Pečlivost Nabízíme Perspektivní a zajímavou práci v rozvíjejícím se oboru Příležitost k dalšímu osobnímu růstu Zázemí stabilní nadnárodní společnosti Moderně vybavené pracoviště Pružnou pracovní dobu 5 týdnů dovolené Motivující finanční ohodnocení Další nadstandardní benefity

Společnost

Humares s.r.o.

Lokalita pracoviště

Na Kocínce 210, 160 00 Praha 6 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 27 000 - 45 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

20.6.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Humares s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Humares s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému