ÚČETNÍ VŠEOBECNÝ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost DŘEVO TRUST, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Účetní všeobecní - účetní všeobecný. Jedná se o práci na plný úvazek, jednosměnný provoz.

A16 4/1/2016 nástup 15.4.2016 Požadujeme znalost účetnictví, praxi v oboru 3 roky znalost práce na PC, excel pečlivost, spolehlivost, komunikativnost Nabízíme perspektivní zaměstnání, příjemné pracovní prostředí Náplň práce: vedení účetnictví - dílčí agendy - přijaté faktury za zboží a služby - vydané faktury za služby kontakt - viz výše

Společnost

DŘEVO TRUST, a.s.

Lokalita pracoviště

tř. T. G. Masaryka 602, 738 01 Frýdek-Místek 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Účetní v oboru Finance
Alternativní názvy profese: Účetní všeobecní

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

5.1.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DŘEVO TRUST, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DŘEVO TRUST, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému