HLAVNÍ ÚČETNÍ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost DŘEVO TRUST, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Hlavní účetní - hlavní účetní. Jedná se o práci na plný úvazek, jednosměnný provoz.

A16 4/1/2016 Požadavky: SŠ nebo VŠ vzdělání Kompletní znalost podvojného účetnictví a daňové legislativy Výborná znalost práce na PC (Word, Excel , účetní program) Min. 3 roky praxe na podobné pozici podmínkou Spolehlivost a loajalita Samostatnost, zodpovědnost Zkušenosti s vedením zaměstnanců Náplň práce: Vedení účetnictví , zpracování měsíčních a ročních účetních závěrek, účetních výkazů a podkladů pro audit Zpracování daňových přiznání Metodické řízení daní a účetnictví ve firmě Kontrola a rozbory účetních dat Vedení týmu účetních Kontakt - e-mailem: kontakt

Společnost

DŘEVO TRUST, a.s.

Lokalita pracoviště

tř. T. G. Masaryka 602, 738 01 Frýdek-Místek 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Účetní v oboru Finance
Alternativní názvy profese: Hlavní účetní

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

5.1.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DŘEVO TRUST, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DŘEVO TRUST, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému