Montér metalických sdělovacích sítí - JČ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ARANEA TECHNOLOGY a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři informačních a komunikačních technologií - montér metalických sdělovacích sítí - jč.

Náplň práce: • montáž, servis a údržba metalických kabelů, • měření na metalických kabelech (stejnosměrné), • zaměřování poruch na metalických kabelech, • montážní práce. Požadujeme: • SOU či SŠ vzdělání v oboru telekomunikací nebo elektro výhodou, • praxe v oboru telekomunikací nebo elektro výhodou, • Osvědčení dle vyhl.50/78 Sb. výhodou, • řidičský průkaz – skupina „B“ („C“ + profesní průkaz výhodou), • samostatnost, spolehlivost, flexibilita, • bezúhonnost. Nabízíme: • zázemí stabilní společnosti na trhu telekomunikací, • zajímavou pracovní příležitost, • odpovídající mzdové ohodnocení, • možnost zaučení, • zaměstnanecké výhody (mobilní telefon i k soukromému využití, týden dovolené navíc, výkonnostní odměny atd.).

Společnost

ARANEA TECHNOLOGY a.s.

Lokalita pracoviště

Slévárenská 671, 370 01 České Budějovice 1 (Jihočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Mechanik opravář, seřizovač průmyslového zařízení v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Mechanici a opraváři informačních a komunikačních technologií

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 23 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

16.2.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ARANEA TECHNOLOGY a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ARANEA TECHNOLOGY a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému