Uklízeč/ka - OZP

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Jana facility service s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech - uklízeč/ka - ozp.

Místo výkonu práce: Ostrava - Fifejdy, Ostrava - Poruba V případě zájmu volejte Po a St od 11.00 do 12.00 hod. na tel.: kontaktnebo pište na e-mail: kontakt Jedná se o úklid kancelářských prosotor, odpolední směny. HPP na dobu neurčitou. Zkrácený úvazek 25 hod./týdně. Vhodné pro OZP.

Společnost

Jana facility service s.r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Uklízeč, uklízečka v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 6 600 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

20.7.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Jana facility service s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Jana facility service s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému