Conference producer - content writer

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost BIS GROUP s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Organizátoři konferencí a událostí - conference producer - content writer.

More information you can find kontakt/contact-us/careers/sales-executive. We are accepting olny CV in English sent by E-mail. You English must be at very good level being able to speak fluently to the TOP management from other countries. You also need to participate personally at the two-round interview in Prague office and you can start your job just with valid Czech working visa.

Společnost

BIS GROUP s.r.o.

Lokalita pracoviště

Kodaňská 558, 101 00 Praha 101 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.3.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BIS GROUP s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost BIS GROUP s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému