Šičky

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost P L E A S a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - šičky.

Místo výkonu práce: Za Nádražím 797, Polná Vyučení v oboru krejčí / krejčová, švadlena, šička, operátor/ka oděvní výroby výhodou, popř. i na zaučení; praxe v textilním průmyslu výhodou; Pracovní poměr: doba určitá s možností změny na dobu neurčitou Nabízíme: 1 týden dovolené navíc, zaměstnanecké výhody dle kolektivní smlouvy, platové podmínky dle platných mzdových předpisů V případě osobního kontaktu: vrátnice 7:00 -15:00hod.

Společnost

P L E A S a.s.

Lokalita pracoviště

Za Nádražím 797, 588 13 Polná (Vysočina), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Šička v oboru Dělnické profese
Alternativní názvy profese: Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 400 - 16 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

2.8.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti P L E A S a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost P L E A S a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému